Platobné a dodacie podmienky

Platobné a dodacie podmienky

Dodacie podmienky

Príprava tovaru na expedíciu a doručenie tovaru

Po overení disponibility tovaru a platných cien dodávateľ objednávku zákazníkovi pripraví na expedíciu. Následne bude zákazníkovi odoslaný tovar spolu s faktúrou a informácií ako s daným balíkom zaobchádzať na adresu, ktorú uviedol ako adresu na doručenie.

Termín dodania

Termín dodania objednaného tovaru je obvykle do 5 pracovných dní od odsúhlasenia objednávky, pokiaľ sa nedohodne so zákazníkom inak.

Spôsob dopravy

  • Prepravná spoločnosť (kuriér)
  • Osobný odber

 

Platobné podmienky

Cena je dohodnutá zadaním objednávky zákazníka a prípadných ďalších položiek.

Zákazník je povinný objednaný tovar uhradiť v plnej výške a to jedným z nasledovných spôsobov:

  • V hotovosti pri osobnom odbere
  • Platba vopred prevodom na účet: po  potvrdení objednávky zašleme klientovi zálohovú faktúru, tovar zasielam po  pripísaní prostriedkov na bankový účet.
  • Platbou cez platobnú bránu: po  potvrdení objednávky presmeruje klienta na platobnú bránu poskytovanú treťou stranu. Platby sú overované podľa platnej legislatívy.*

**/ Platba kartou

Najrýchlejší spôsom zaplatenia online. Do rozhrania platobnej brány ComGate zadáte číslo karty, dátum platnosti a CVC kód - tri čísla, ktoré nájdete v podpisovom prúžku na zadnej strane karty. Všetko je zabezpečené štandardom 3D Secure, a tak budete pravdepodobne vyzvaní k zadaniu číselného kódu, ktorý obdržíte SMSkou od svojej banky.

payments

**/ Platba bankovým prevodom

Okamžitá platba prostredníctvom internetového bankovníctva. Platobná brána ComGate Vás presmeruje do Vášho internetového bankovníctva, kam sa prihlásite ako obvykle a tu potvrdíte pripravený platobný príkaz.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Doména theblend.sk používa cookies na prispôsobenie obsahu, poskytovanie funkcií a analýzu aktivít. Kliknutím na tlačidlo Akceptovať vyjadríte súhlas s ich využívaním. Zotrvaním na webe theblend.sk tiež beriete na vedomie spracúvanie osobných údajov v uvedenej forme.