O mne

Každý nápad má svoj príbeh

O mne

Každý nápad má svoj príbeh

Po mnohých neúspešných pokusoch uplatniť sa a nájsť niečo, čo ma napĺňa, vznikol nápad. Nápad, ktorý sa zrodil z večera do rána, nápad odovzdať myšlienku nového spôsobu stravovania širokej verejnosti, ktorý ja sama už roky uplatňujem v mojom osobnom živote.

Ahoj

Moje meno je Michaela Uhrecká a ja stojím za značkou The Blend...

Šťavy boli na mojom jedálničku už v detstve, ale až trocha neskôr som pochopila, aké sú dôležité pre moje zdravie, pre to, aby som sa lepšie cítila a lepšie vyzerala.

Už roky mám zaužívané dni bez pevnej stravy a pijem čisto len lisované šťavy z ovocia a zeleniny.

Verím v silu ovocných a zeleninových štiav, je to veľmi účinný liek, ktorý dokáže vyliečiť nielen rôzne fyzické choroby, ale aj teraz veľmi rozšírené mentálne ochorenia. Zdravý životný štýl, ktoré pitie ovocných a zeleninových štiav predstavuje, dokáže významne zmeniť kvalitu ľudských životov.

Ja osobne milujem sladké a bolo pre mňa veľmi ťažké sa sladkostí vzdať, preto vznikli nielen lisované šťavy, ale aj koláčiky, ktoré neobsahujú žiadne živočíšne produkty, lepok, cukor alebo iné ‘krutosti‘‘. Raw [surová] alternatíva bola jediná, ktorá spĺňala moje požiadavky, alternatíva pri alergiách a najviac mi chutila.

A postupom času...

Trvalo dlhšie, kým začali vychádzať z mojej kuchyne koláčiky, ktoré dnes môžete ochutnať aj Vy, či už na rôzne príležitosti, alebo len tak na zdravé maškrtenie bez výčitiek (pre radosť).

Dnes je tu pre Vás moja značka The Blend, ktorá Vám dokáže akú silu ma to, čo nám dáva naša príroda.

Verím, že The Blend je cesta, ktorá pomôže nám všetkým za zdravším a krajším Ja.

Doména theblend.sk používa cookies na prispôsobenie obsahu, poskytovanie funkcií a analýzu aktivít. Kliknutím na tlačidlo Akceptovať vyjadríte súhlas s ich využívaním. Zotrvaním na webe theblend.sk tiež beriete na vedomie spracúvanie osobných údajov v uvedenej forme.