Najčastejšie otázky

Najčastejšie otázky

Ako sa budem cítiť počas Restartu?

U každého je to individuálne. Niekto prechádza týmto procesom ľahko, musíte sa však pripraviť aj na možno menej príjemné vedľajšie účinky ako bolesť hlavy (zvyčajne pre vysadenie kofeínu), únava chlpatý jazyk (známka, toho, že ste prešli na dietu šťavami, telo sa prisbôsobuje,  pitím vačšieho množstva vody a častejším umývaním zubov znížite neríjemné príznaky).

Balíčky na Restart musím piť len ako detox (šťavovú očistu)?

Nie. Naše džúsy nemusíte použiť iba na očistu. Môžte si ich zaradiť do jedálnička, do vášho nového zdravého životného štýlu. Rýchle občerstvenie – doplnok stravy.

Čo môžem piť počas Restart?

Voda – neperlivá, perlivá. Všetky bylinkové čaje bez kofeínu. Zelený čaj obsahuje kofeín tak sa ho prosím vzdajte počas týchto dní.

Ak trpím alergiou na nejaké ovocie, zeleninu?

Žiadny problém, napíšte nám ....

Sú všetky šťavy vhodné pre vegánov?

Áno úplne všetky.

V Blende sa pracuje len s rastlinnými surovinami.

Môžem počas Restartu brať nejaké ďalšie doplnky?

Je to len na vás. Doplnky nie sú nevyhnutné. Ak užívate, môžete pokračovať, ale nemusíte. Daný doplnok si dajte 20-30 minút po  vypití džúsu.

Môžem si urobiť Restart ak som tehotná?

Kvôli odlišným nutričným potrebám počas tehotenstva a obdobie kojenia sa Restart neodporúča. Ale začlenenie šťiav do vášho jedálnička, môže byť prospešné, pretože neexistuje lepší spôsob ako dostať také množstvo vitamínov a živín do vášho organizmu a už aj do organizmu  vášho dieťaťa.

Ako budú dodané šťavy?

Vaše džúsy budú zabalené v našej špeciálnej krabici. Zaručujeme vám, že vaše džúsy zostanú dokonale zmrazené. Dôležité je prevzatie od kuriéra a hneď po  prevzatí musia byť všetky džúsy presunuté do mrazničky.

Po prevzatí od kuriéra sami zodpovedáte za svoje džúsy.

Ako dlho môžem uchovávať džúsy/polievky v mrazničke?

Potom, čo boli naše šťavy hlbokozmrazené, môžu byť bezpečne uložené v mrazničke až 3 mesiace. Pre predstavu náš výrobok je zmrazený ako výrobky v mraziakoch v obchodných domoch.

Kedy by som nemal/a podstúpiť Restart?

Skôr ako sa pustíte do programu poraďte sa so svojím lekárom ak tŕpíte:

Podváha

Chudokrvnosť

Cukrovka 1.typu

Užívate lieky na lekársky predpis

Máte zlyhávanie obličiek

Závažné ochorenie pečene

Koľko stojí poštovné a je aj možnosť osobného odberu?

Pri každom balíku vám ukáže cenu poštovného, balného (záleží od veľkosti)

Pri osobnom odbere si môžete zvoliť alternatívny čas odberu alebo zavolať...

Môžem cvičiť počas Restartu?

Intenzívne cvičenie sa neodporúča ale jemné cvičenie môže výrazne prispieť pri vylučovaní toxínov ako napr. chôdza, jóga, plávanie...Uvoľňovanie endorfínov a oxytocínu počas cvičenia,  potláča chuť na jedlo a zmierňuje hlad.

Doména theblend.sk používa cookies na prispôsobenie obsahu, poskytovanie funkcií a analýzu aktivít. Kliknutím na tlačidlo Akceptovať vyjadríte súhlas s ich využívaním. Zotrvaním na webe theblend.sk tiež beriete na vedomie spracúvanie osobných údajov v uvedenej forme.