Najčastejšie otázky

Najčastejšie otázky

Máte vedecké dôkazy o tom, že Vaše šťavy fungujú ako tvrdíte?

Je dôležité zdôrazniť, že pri vážnych zdravotných problémoch je lekárska starostlivosť nevyhnutná a obmedziť sa v takomto prípade na svojpomocné liečenie môže byť nebezpečné. Rady a odporúčania, s ktorými sa stretnete na našich stránkach, nie sú určené na nahrádzanie konzultácie s lekárom. Naším cieľom je poskytovať informácie o prevencii rôznych ochorení, zdieľať všeobecné znalosti a zdôrazňovať prírodné liečivé vlastnosti ovocia a zeleniny.

My veríme v silu ovocia a zeleniny a ich pozitívny vplyv na zdravie. Sme presvedčení, že strava môže hrať dôležitú úlohu v udržiavaní zdravia a pohody, a to nielen pre udržiavanie sviežosti pleti, chudnutia či získania energie.

Toto tvrdenie nie je len naše,  je podložené názormi a prácami uznávaných autorov, ako sú Dr. Kristine Nolfi, Dr. Norman W.Walker, Anthony William, Victoria Boutenko a mnohí ďalší. Ich odborné znalosti a výskumy nám poskytujú hodnotné informácie o tom, ako môže príroda pozitívne ovplyvniť naše zdravie.

Môžem cvičiť počas Restartu?

Intenzívne cvičenie sa neodporúča ale jemné cvičenie môže výrazne prispieť pri vylučovaní toxínov ako napr. chôdza, jóga, plávanie...Uvoľňovanie endorfínov a oxytocínu počas cvičenia,  potláča chuť na jedlo a zmierňuje hlad.

Koľko stojí poštovné a je aj možnosť osobného odberu?

Pri každom balíku vám ukáže cenu poštovného, balného (záleží od veľkosti)

Pri osobnom odbere si môžete zvoliť alternatívny čas odberu alebo zavolať...

Kedy by som nemal/a podstúpiť Restart?

Skôr ako sa pustíte do programu poraďte sa so svojím lekárom ak tŕpíte:

Podváha

Chudokrvnosť

Cukrovka 1.typu

Užívate lieky na lekársky predpis

Máte zlyhávanie obličiek

Závažné ochorenie pečene

Ako dlho môžem uchovávať džúsy/polievky v mrazničke?

Potom, čo boli naše šťavy hlbokozmrazené, môžu byť bezpečne uložené v mrazničke až 3 mesiace. Pre predstavu náš výrobok je zmrazený ako výrobky v mraziakoch v obchodných domoch.

Ako budú dodané šťavy?

Vaše džúsy budú zabalené v našej špeciálnej krabici. Zaručujeme vám, že vaše džúsy zostanú dokonale zmrazené. Dôležité je prevzatie od kuriéra a hneď po  prevzatí musia byť všetky džúsy presunuté do mrazničky.

Po prevzatí od kuriéra sami zodpovedáte za svoje džúsy.

Môžem si urobiť Restart ak som tehotná?

Kvôli odlišným nutričným potrebám počas tehotenstva a obdobie kojenia sa Restart neodporúča. Ale začlenenie šťiav do vášho jedálnička, môže byť prospešné, pretože neexistuje lepší spôsob ako dostať také množstvo vitamínov a živín do vášho organizmu a už aj do organizmu  vášho dieťaťa.

Môžem počas Restartu brať nejaké ďalšie doplnky?

Je to len na vás. Doplnky nie sú nevyhnutné. Ak užívate, môžete pokračovať, ale nemusíte. Daný doplnok si dajte 20-30 minút po  vypití džúsu.

Sú všetky šťavy vhodné pre vegánov?

Áno úplne všetky.

V Blende sa pracuje len s rastlinnými surovinami.

Ak trpím alergiou na nejaké ovocie, zeleninu?

Žiadny problém, napíšte nám ....

Čo môžem piť počas Restart?

Voda – neperlivá, perlivá. Všetky bylinkové čaje bez kofeínu. Zelený čaj obsahuje kofeín tak sa ho prosím vzdajte počas týchto dní.

Balíčky na Restart musím piť len ako detox (šťavovú očistu)?

Nie. Naše džúsy nemusíte použiť iba na očistu. Môžte si ich zaradiť do jedálnička, do vášho nového zdravého životného štýlu. Rýchle občerstvenie – doplnok stravy.

Doména theblend.sk používa cookies na prispôsobenie obsahu, poskytovanie funkcií a analýzu aktivít. Kliknutím na tlačidlo Akceptovať vyjadríte súhlas s ich využívaním. Zotrvaním na webe theblend.sk tiež beriete na vedomie spracúvanie osobných údajov v uvedenej forme.