Immunity Box

Immunity Box Immunity Box

Immunity Box

Necítite sa dobre? Bývate chorý? Náš elixírový box na posilenie imunity je navrhnutý špeciálne tak, aby Vás rozbehol.

125,00 € s DPH

1 box | 12 fl + 19 sh  -  4 ml

Informácie

Lahodné a silné receptúry sú vyrobené zo špeciálnych zmesí citrónu, ananásu, zázvoru, kurkumy, kajenského korenia a špenátu. Prebudí Váš systém, doplníte vitamíny a posilní Vašu imunitu. Rozlúčte sa s prechladnutím, chrípkou a privítajte zdravšie Ja!

Radi by sme zdôraznili v kratkosti benefity:

Zázvor - silné protizápalové a antioxidančné účinky. Veľký bojovník proti chrípke, nádche, angíne a horúčkach. Podporuje vykašliavanie a zmierňuje pocity upchatého nosa. Dokáže prekrviť a zahriať organizmus, pričom bráni mikroorganizmom množiť sa a úrýchľuje liečbu zápalov. Detoxikuje.

Kurkuma - silne podporuje imunitný systém a tiež obsahuje protizápalové a antioxidančné účinky. Znižuje vysoký cholesterol z krvi. Zabraňuje rast tukových buniek a chráni bunky pred starnutím. Pomáha potláčať uvoľňovanie histamínu, čo spôsobuje úľavu u pacientov s alergiami, ekzémami a astmou. Pomocník pri kožných ochoreniach napr. psoriáza.

Kajenské korenie - bohatá na betakarotén. Mocný liek proti bolesti. Populárna pomoc pri chudnutí, zrýchľuje metabolizmus, podporuje spaľovanie tukov a potláča apetít. Povzbudzujúci účinok na telo a zvýšenie energie. Pomáha pri prevencií srdcového infarktu.

Špenát - najvýživnejšia listová zelenina! Patrí k zelenine s najvyšším obsahom vitamínov A, K, C a E, železa, kyseliny listovej. Vitamín A je klúčový pre zdravie pokožky a vitamín C pomáha pri tvorbe kolagénu, podporuje rast buniek a zlepšuje pevnosť, hydratáciu kože. Znižuje riziko anémie, odstraňuje zápchu. detoxikuje, pomáha pri chudnutí, podporuje rast svalovej hmoty.

ČO JE V BALENÍ

  • 16x elixír (50 ml) v troch príchutiach - za studena lisovaná superpotravina
  • 3x elixír (50 ml) - za studena lisovaná superpotravina
  • 12x restart šťava (300 ml) - šťava lisovaná za studena
     

ELIXÍRY ZA STUDENA LISOVANÉ

Wake me up (50 ml) - citrónová šťava, šťava zo zázvoru, kajenské korenie
Immunity (50 ml) - ananásová šťava, šťava zo zázvoru, citrónová šťava
Defense (50 ml) - pomarančová šťava, šťava z kurkumy
Elixír Mladosti (30 ml) - špenátová šťava

RESTART ZA STUDENA LISOVANÉ ŠŤAVY

Black Water - jablková šťava, citónová šťava, sirup agáve, čierne aktívne uhlie, voda
Green Boomb - jablková šťava, uhorková šťava, šťava zo stonkového zeleru, špenátová šťava, citrónová šťava, šťava zo zázvoru
Turmeric Juice - pomarančová šťava, mrkvová šťava, šťava z kurkumy, citrónová šťava
Red Water - jablková šťava, mrkvová šťava, šťava z červenej repy, citrónová šťava, šťava zo zázvoru

ALERGÉN: 9

Hlbokozmrazený výrobok.

Skladujte pri teplote -18°C. Pred použitím, preložte z mrazničky do chladničky na 12 hodín pre úplné rozmrazenie. 
Po rozmrazení znovu nezmrazujte. Po rozmrazení udržujte v chlade 2-8°C a skonzumujte do 24 hodín. Pred konzumáciou pomiešajte.

Dátum spotreby, viď hrdlo flaše.

Balík bude dodaný mrazený v izolovanej skrinke.

 

SHOTS BOX IMMUNITY OBSAHUJE
Citrón, zázvor, špenát, kurkuma, ananás, pomaranč, kajenské korenie, mrkva, stonkový zeler, uhorka, červená repa, jablko, sirup agáve, čierne aktívne uhlie, voda

Hodnotenie

Doména theblend.sk používa cookies na prispôsobenie obsahu, poskytovanie funkcií a analýzu aktivít. Kliknutím na tlačidlo Akceptovať vyjadríte súhlas s ich využívaním. Zotrvaním na webe theblend.sk tiež beriete na vedomie spracúvanie osobných údajov v uvedenej forme.